11-12-2025 JOURE – Het Jouster Fanfar Orkest bundelt de krachten met twee mannenkoren voor een kerstconcert op zaterdag 13 december: Edoza uit Sneek en Pro Rege uit Dokkum. Dirigent Siemen Hoekstra wilde de koperinstrumenten van het orkest combineren met een groot mannenkoor, en deze samenwerking krijgt nu vorm.
Na een eerder gezamenlijk optreden met Edoza uit Sneek onder leiding van Jan Hibma, werd al snel een samenwerking opgezet met Pro Rege Dokkum, eveneens onder leiding van Hibma. Samen vormen de koren één groot mannenkoor van circa 120 zangers, wat zorgt voor een rijk en vol koorgeluid.
Een extra muzikale toevoeging is een optreden van de toonaangevende brassband Solibrass uit Leeuwarden. De combinatie van koperinstrumenten en koorzang garandeert een sfeervol en gevarieerd programma. Het koor en de orkesten treden zowel individueel als samen op en creëren zo een unieke, hoogwaardige kerstbeleving.
Het kerstconcert vindt plaats in De Oerdracht op zaterdag 13 december om 20:00 uur. Kaarten kosten €17,50 in de voorverkoop bij Primera Joure en € 20,- aan de kassa.
